Херсон — город солнца!

Вы здесь  :Главная arrow Новости arrow Володимира Сальдо було визнано найкращим мером України. (Без коментарів)

Сегодня: 21.07.2014

Володимира Сальдо було визнано найкращим мером України. (Без коментарів)

24.03.2009 г.

Лучший мэр Украины«Я вдячний своєму містові, яке дуже люблю. А все, що робиться з любов’ю, завжди приводить до успіху», - саме з цими словами міський голова Володимир Сальдо звернувся до багатотисячної аудиторії Національного Палацу Мистецтв «Україна» та телеглядачів, отримуючи титул «Кращий мер року» в рамках загальнонаціональної програми «Людина року – 2008».
XIII урочиста церемонія нагородження переможців цієї програми відбулася 21 березня під девізом «Велич, осяяна перемогою!». Для програми, яка зародилася на п’ятому році незалежності України, визначення особистостей, котрі досягли значних успіхів у професійній та громадській діяльності, стало традиційним.

 

Цьогорічна церемонія назвала кращих представників різних сфер життя країни, які за свої досягнення у 2008 році стали лауреатами загальнонаціональної програми. 16 січня 2009 року були підведені підсумки експертного опитування за 2008 рік у 17 професійних номінаціях програми, до кожної з якої потрапили 3-4 претенденти. Переможців визначили члени Вищої Академічної Ради шляхом таємного голосування напередодні урочистої церемонії. Взагалі, експертами, які взяли часть у визначенні лауреатів програми «Людина року – 2008», було номіновано 670 предендентів на отримання лауреатських звань.
Премія «Кращий мер року» організаторами та гостями заходу названа однією з основних, адже це відзначення конкретних досягнень і щоденної роботи у непростих економічних та політичних умовах. До номінації потрапили міські голови, чия робота з економічного розвитку рідного міста, підвищення добробуту городян, збереження та примноження культурного надбання, досягнення у соціальній стабільності, сприяння розвитку місцевого самоврядування набули широкого визнання в самому місті та за його межами. Всього в номінації в якості потенційних претендентів на отримання лауреатських звань експертами було названо 38 пошукачів. До номінації увійшли три мери: Павло Козирев, міський голова м.Українка (Київська обл.), Геннадій Мінаєв, Сумський міський голова та Херсонський міський голова Володимир Сальдо. «Кожен з цих мерів вирізняється своїм особливим креативом, незвичайними ідеями, за що в наш складний час треба давати найвищі нагороди», - зазначив відомий український політолог Дмитро Видрін, коментуючи номінацію.
Херсон переміг, адже 2008 ювілейний для міста рік став роком його значних досягнень і плідної роботи. У 2008 році Херсон нагороджено дипломом конкурсу «Краще місто СНД» в номінації «Ефективне місцеве самоврядування» за реалізацію програм соціально-економічного розвитку міста. Міський бюджет року відрізнявся соціальною спрямованістю. Додаткові кошти – майже 10 млн.грн. - направлено на галузі бюджетної сфери: освіти, охорони здоров’я, фізичної культури та спорту. 90% шкіл підключено до мережі Інтернет, оснащено 9 інтернет-бібліотек, 29 навчальних закладів обладнано мультимедийною технікою. Для їх придбання витрачено на 29% коштів більше, ніж у 2007 році.
Фінансування будівництва та реконструкції об’єктів соціально-культурної сфери та інфраструктури міста збільшено на 19 118,9 млн.грн.
Майже втричі більше від 2007 року виділено коштів з міського бюджету на придбання медичного обладнання, близько 6 млн. - спрямовано на будівництво обласного онкологічного диспансеру.
Місто розпочало програму поетапного переходу від централізованої до індивідуальної системи опалення. Збудовано 10 котельних для закладів освіти, реконструйовано 3 потужні технологічні котельні для закладів охорони здоров’я. В одному із дитячих садків встановлено комплекс, який працює на сонячних батареях. Завершено та введено в експлуатацію магістральний газопровід в сел. Антонівці та Кіндійці, газифіковано одну з вулиць Херсона, завдяки чому вирішено питання опалення будинків, які знаходяться у так званих «тупікових точках».
Створено соціально-екологічний атлас міста, який передано до міських шкіл та бібліотек. Спільно з громадськими організаціями у Ботанічному саду Херсонського державного університету відкрито ландшафтну модель Херсонської фортеці. 10 херсонських шкіл облаштовано сучасними спортивними майданчиками з тренажерним обладнанням. Відкрито новий Льодовий комплекс.
Відкрито оновлений Піонерський сквер, у Потьомкінському сквері встановлено Лавку закоханих, оновлена міська набережна, на якій відкрито світло-музичний фонтан, здійснено реконструкцію площі перед кіноконцертним залом «Ювілейний».
Роботу по розвитку міста і його можливостей продовжується і сьогодні. Спеціально створеним Експертним комітетом розроблено Стратегію економічного розвитку м. Херсона на 20 років.
За словами Володимира Сальдо, здобуття звання «Кращий мер України» - це визнання Херсона і можливостей його мешканців. Це спільна перемога всіх херсонців.
Також лауреатами програми стали:
«Журналіст року в області електронних ЗМІ» - Святослав Цеголко, журналіст «5 каналу»;
«Юний талант року» - Ольга Харлам, Олімпійська чемпіонка з фехтування;
«Промисловець року» - Дмитро Ківа, генеральний конструктор АНТК ім. Антонова;
«Часопис року» - газета «Комсомольська правда в Україні»;
«Журнал року» - журнал «Профіль»;
«Аграрій року» - Юрій Бондарчук, голова правління ЗАТ «Сільгосппродукт»;
«Національна торговельна марка року» - ТМ «Наталка»;
«Митець року»- Михайло Поплавський, народнтий артист України, ректор Київського Національного університету культури та мистецтв;
«Меценат року» - Микола Рогуцький, президент благодійної організації «Галицька Ліга Меценатів»;
«Підприємець року» - Валентин Ісак, Президент корпорації «Столиця»;
«Інвестиція року» - інвестиційні проекти компанії «Євро Фінанс ЛТД»;
«Регіональний лідер року» - Микола Кміть, голова Львівської облдержадміністрації;
«Фінансист року» - Микола Лагун, Голова Спостережної Ради ТОВ КБ «Дельта»;
«Лідер страхового ринку року» - Юрій Гришан, директор ВАТ «Страхове товариство «Іллічівське»;
«Спортсмен року» - Наталія Добринська, Олімпійська чемпіонка з легкої атлетики.
Володарями міжнародних та спеціальних премій стали:
«Міжнародна премія в галузі дипломатії» - Альгірдас Кумжа, Надзвичайний та Повноважний Посол Литовської Республіки в України;
«Міжнародна премія за видатний внесок у розвиток культури та мистецтва» - Філіпп Кіркоров, народний артист України, народний артист Росії;
«Міжнародна премія за розвиток культури та мистецтва» - Ілля Резник, народний артист Росії;
«Спеціальна премія «Гуманітарний проект року» - міжнародна громадська організація «День Крещения Руси»;
«Міжнародна премія «Місія доброї волі» - Олександр Лебедєв, депутат Державної Думи Росії, координатор депутатської групи по зв’язках з Верховною Радою України;
«Спеціальна премія в галузі благочинництва та меценатства» - Валерій Балух, голова Одеського апеляційного господарського суду, Почесний Президент благодійного фонду ім.П.Калнишевського;
«Спеціальна премія «Кумир України» - Ані Лорак, заслужена артистка Україні.

Джерело: сайт Херсонської міської ради

 

Добавить комментарий

:D:lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
Жирный Курсив Подчеркнутый Зачеркнутый Ссылка Изображение Список Цитата

Защитный код
Обновить

« Пред.   След. »

Цитата

Имею честь служить Херсону  - Алексей Кравец, контр-адмирал 

Опросы

Как вы относитесь к идее убрать платные парковки из Херсона?
На какие средства нужно возрождать "Лебединое озеро"?
Разработка сайта — web–студия «Б.Р.А.В.О»