Херсон — город солнца!

Вы здесь  :Главная arrow Новости arrow Валентина Січова: «Спартак» має належати херсонцям!»

Сегодня: 26.04.2011

Валентина Січова: «Спартак» має належати херсонцям!»

04.04.2011 г.

 На останній сесії депутати прийняли рішення про передачу стадіону «Спартак» під забудову чергового спортивно-розважального центру.

Депутат Херсонської міської ради Валентина Січова – одна з небагатьох хто голосував проти такого рішення. Публікуємо далі її обґрунтування цього питання:


-У мене складається враження, що наша новітня «еліта» живе тільки одним днем і зовсім не дбає про майбутнє. Є в центрі міста спортивний заклад з стадіоном, футбольними полями, водними базами та таке інше зі звичною назвою   «Спартак» на якому виросли багато хто з мешканців Херсону. Колись цей об’єкт був  власністю профспілок. За радянських часів ми всі були членами профспілки, а отже ця споруда будувалась за наші з вами гроші. Будувалась для нас з вами в центрі міста, щоб всім було зручно, бо саме тут мало фізично виховуватись підростаюче покоління і підтримувати спортивну форму дорослі  херсонці. Тепер цей заклад – комунальна власність. Хтось може подумати, що через брак коштів місто не може утримувати комплекс в належному стані. Прикро, але у нас все стає  в неналежному стані,   якщо стоїть у хорошому місці. Для того щоб за копійки продати спочатку  треба занедбати. 

Якщо думати про майбутнє Херсону і херсонців, то під приватні, тобто платні спортивно – розважальні комплекси треба відводити не освоєні землі, пляжі – за містом і тому подібне. Бо в кого є чим заплатити за візит,  є кошти  дістатись і до потрібного місця. На жаль, в Херсоні таких не багато. До того ж хочу сказати, що бізнесмен вибирає найбільш прибутковий бізнес з швидким оборотом коштів, тому й ростуть як гриби магазини і платні спортивно-розважальні заклади. Міська ж рада має дбати про те, де людям заробити гроші на відвідини цих закладів. Для цього вона має місцевим  виробникам  створювати як найкращі умови для розвитку виробництва та створення робочих місць.

І ще через те, що назва власника стадіону «Спартак» ХО фізкультурно– спортивне товариство «Україна» схожа з назвою претендента на землю під стадіоном «Спартак» - ТОВ «Спортивний клуб «Україна» вважаю що це заздалегідь спланована оборудка. І дуже шкода, що депутати на перше місце поставили партійну дисципліну, а не відповідальність перед виборцями.

 

Добавить комментарий

:D:lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
Жирный Курсив Подчеркнутый Зачеркнутый Ссылка Изображение Список Цитата

Защитный код
Обновить

« Пред.   След. »

Цитата

Имею честь служить Херсону  - Алексей Кравец, контр-адмирал 

Опросы

Как вы относитесь к идее убрать платные парковки из Херсона?
На какие средства нужно возрождать "Лебединое озеро"?
Разработка сайта — web–студия «Б.Р.А.В.О»