Херсон — город солнца!

Вы здесь  :Главная arrow Новости arrow Скільки коштує закордонній паспорт? Цікаво? Читайте тут!

Сегодня: 30.06.2012

Скільки коштує закордонній паспорт? Цікаво? Читайте тут!

21.05.2008 г.

За матеріалами ДЗГ та МД МВС України

Оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон обійдеться бажаючим це зробити у термін:   До трьох робочих днів у 680 грн.75 коп (держмито-340,00 грн., послуги ДІТ МВС України -26 грн. 20 коп., послуги ДДГІРФО МВС України 314 грн.55 коп.)        Тим, хто бажає оформити закордонний паспорт у термін до 10 днів, доведеться сплатити 524 грн, 58 коп,   документ, який виготовлятиметься у місячний термін, обійдеться власнику значно дешевше – 193 грн. 38 коп.

Ці послуги та їх розмір однакові для будь-якого територіального органу Державного департаменту у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб.

Нарешті цивілізація добралася до паспортної служби. Отримати закордонний паспорт стало значно легше.  Черги на оформлення закордонних  паспортів громадянина буде ліквідовано за три тижні.

В цьому висловив переконання міністр внутрішніх справ Юрій Луценко 19 травня цього року під час презентації загальнодержавного центру оформлення та видачі паспортів громадянина України для виїзду за кордон, який розпочав свою роботу в столиці, на вулиці Саксаганського,4. Тут зможуть оформити документи ті, хто з якихось причин не в змозі зробити це за місцем свого проживання. Центр обслуговуватиме громадян з усієї України.

За ініціативи міністра внутрішніх справ було внесено відповідні зміни в законодавство, що дало змогу створити дану структуру. «Радує те, що добробут громадян зростає, і відповідно, кількість бажаючих виїхати за кордон теж. Втім, бюджет, який готував попередній уряд, не врахував потреби на виготовлення більшої  кількості паспортів», - зазначив Юрій Луценко. Однак не зважаючи на це, все ж вдалося вирішити питання щодо поліпшення обслуговування населення з паспортних питань. На сьогодні черга є суто технічною, в  Києві близько 3-х тисяч громадян подали заяви та очікують паспортів, по Україні ця цифра трохи вища за 20 тисяч.

«Ми сьогодні домовилися ліквідувати цю чергу за три тижні і далі тримати її  в робочому стані не більше, аніж той термін, який громадянин вибере: три, десять або тридцять днів в залежності від того, як швидко людина потребує документ, - зазначив міністр.

Сьогодні один документ міністр вручив особисто. Мільйонний паспорт громадянина України для виїзду за кордон з рук Юрія Луценка отримала спортсменка Вікторія Любухіна.

 

Добавить комментарий

:D:lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
Жирный Курсив Подчеркнутый Зачеркнутый Ссылка Изображение Список Цитата

Защитный код
Обновить

« Пред.   След. »

Цитата

Имею честь служить Херсону  - Алексей Кравец, контр-адмирал 

Опросы

Как вы относитесь к идее убрать платные парковки из Херсона?
На какие средства нужно возрождать "Лебединое озеро"?
Разработка сайта — web–студия «Б.Р.А.В.О»