Херсон — город солнца!

Вы здесь  :Главная arrow Новости arrow Податковий кодекс: експертне обговорення?

Сегодня: 11.04.2011

Податковий кодекс: експертне обговорення?

11.03.2011 г.

10 березня  за сприяння  «Фронту змін» відбувся круглий стіл з питань податкового кодексу. 

Експертне середовище складали декілька бухгалтерів, декілька аудиторів, представники громадських організацій, декілька депутатів і навіть один вчений з юридичної академії. Організатори запросили також представників податкової адміністрації. Майже вся дискусія мала вигляд: «А як робити оце? – з боку експертного середовища. А на це ми ще роз’яснень не отримали – відповідь податківців.

Показовим був діалог підприємця, який питав у податківця як йому бути з тим, що він бажає зареєструвати юридичну особу - товариство з обмеженою відповідальністю, при цьому податковий кодекс, як новоствореному підприємству, не дає можливості бути платником ПДВ, а з неплатником ПДВ не будуть працювати платники ПДВ. Це, безумовно, не буде сприяти розвитку зареєстрованого підприємства. Відповідь податківця була дуже красномовною. Дослівно: «А навіщо Вам реєструвати  юридичну особу?»З моєї точки зору, саме так до кожного підприємця малого та середнього бізнесу промовляє кожна норма податкового кодексу: «А навіщо вам займатись підприємницькою діяльністю? Поповнюйте ряди безробітних, безправних,  голодних, злиденних!» Як інакше трактувати цей «свод законов»? І ніякими перманентними змінами і доповненнями цей кодекс не покращити. Бо всі норми, що стосуються малого і середнього бізнесу просякнуті впевненістю, що підприємці – це злісні не платники податків і їх основна мета – ухиляння від сплати податків.

Я не буду доводити, що підприємці не намагаються мінімізувати податковий тягар. Але ці втрати для бюджету – ніщо в порівняні з втратами через офшорні зони. До того ж підприємці – народ мудрий – і вони змушені робити для себе те, що в інших країнах держава робить для підприємців, а саме, щоб підприємець, чи підприємство стало на ноги,  на три - п’ять років взагалі звільняють від сплати податків. От в тих країнах і підприємці чесні і держава багата. А український податкових кодекс – антинародний документ –  сприяє тільки зубожінню населення  та для великого бізнесу прибирає навіть дрібну конкуренцію.

Враженнями ділилась Валентина Січова
 

 

Добавить комментарий

:D:lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
Жирный Курсив Подчеркнутый Зачеркнутый Ссылка Изображение Список Цитата

Защитный код
Обновить

« Пред.   След. »

Цитата

Имею честь служить Херсону  - Алексей Кравец, контр-адмирал 

Опросы

Как вы относитесь к идее убрать платные парковки из Херсона?
На какие средства нужно возрождать "Лебединое озеро"?
Разработка сайта — web–студия «Б.Р.А.В.О»